Biz Kimiz

 

 

 

 

Kurumumuz POLEN MENKUL DEĞERLER A.Ş  1990 yılında kurulmuş olup  İstanbul Taksim adresinde faaliyet göstermektedir , Merkez Dışı örgütü bulunmamaktadır , Uzman personeli ile halen hizmetine  devam etmektedir.

12.084.000.- TL. sermayesi, deneyimli personel yapısı ve bilgi teknolojilerine verdiği önem ile Polen Menkul Değerler A.Ş. şeffaflık, uzun dönem stratejisi, kurum ve bireylere yönelik ilkeli çalışması sayesinde  istikrarlı, dürüst ve güvene dayalı stratejisi ile yatırımcılarına  hizmetlerini  bir aile sıcaklığı içerisinde sunmaktadır.

Polen Menkul Değerler A.Ş., müşterilerinin finansal getiri ve hizmet kalitesi beklentilerini karşılamayı ve sermaye piyasalarının seçkin, güvenilir kuruluşları arasında kalıcı olmayı amaçlar. Bu amaçla sermaye piyasaları faaliyetlerini müşteri, çalışan ve düzenleyici kurumlar ortak paydasını gözeterek etkin ve şeffaf şekilde sunar.

Polen Menkul Değerler A.Ş. misyonu yürürlükteki kanunlara, yasal düzenlemelere ve şirket prensiplerine, kararlarına uymak, Sermaye Piyasası etik değerlerini temel öğreti kabul etmek, organizasyonunu sürekli dinamik tutarak müşterilerine en iyi ve en kaliteli hizmeti vermek, çağın teknolojisinden en iyi şekilde faydalanmak, müşteri ihtiyaçlarını sürekli sorgulayarak yeni ihtiyaçlara yönelik hizmet ve ürünler geliştirmektir.

Polen Menkul Değerler A.Ş Yatırım Hizmetleri ve Yatırım Kuruluşları Tebliğleri uyarınca faaliyet izinleri yenilenmiş Sermaye Piyasası Kurulu 17.12.2015 tarih ve 35 sayılı toplantısında;  01.01.2016 tarihinden itibaren "Kısmi Yetkili Aracı Kurum" olarak yetkilendirilerek;

-İşlem Aracılığı Faaliyeti

-Bireysel Portföy Yöneticiliği Faaliyeti

-Yatırım Danışmanlığı Faaliyeti

-En iyi Gayret Aracılığı suretiyle Halka Arza Aracılık Faaliyeti

-Sınırlı Saklama Hizmeti  

Faaliyetlerinde bulunulmasına izin verilmiştir.

 

 

 

 

Parite